Nasza nowa strona

Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Powstała ona we współpracy z Alinf.pl.

Największą zmianą jest odmieniony interfejs i wygląd strony, spójny z naszą nową szatą graficzną którą mogliście Państwo zobaczyć na naszych produktach sprzedawanych w sklepach sieci Dróbaleks oraz na menu Publicznej Szkoły Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim.

Dzięki zmianie strony będziecie mogli Państwo na bieżąco obserwować wydarzenia związane z naszą firmą oraz oferty specjalne w zakładce Aktualności.

Zmieniliśmy algorytm wyświetlania Menu. Z tego powodu możecie Państwo sprawdzać Menu na najbliższy tydzień już w weekend poprzedzający. Równocześnie dokonaliśmy jego optymalizacji dzięki czemu strona powinna działać w szybszy sposób.

Równocześnie udostępniliśmy Państwu nowy ekran Kontaktu z szczegółowymi informacjami dot. naszych godzin otwarcia, dowozów oraz zamówień. Kolejną nowością jest formularz kontaktowy który umożliwi Państwu kontakt z nami bezpośrednio z poziomu strony internetowej.

Kolejną planowaną innowacją nad którą pracujemy razem z Alinf.pl jest wdrożenie systemu zamówień online którego wdrożenie planujemy w lipcu 2023r.

Razem z wymianą strony dokonujemy migracji sprzętowej na nowe serwery z szybszymi procesorami co przełoży się bezpośrednio na szybkość naszej strony.

W przypadku znalezienia błędów oraz sugestii dotyczących strony prosimy zgłaszać je w wiadomości prywatnej na naszej stronie na Facebooku, przez maila pod adresem kontakt@alinf.pl lub telefonicznie do firmy Alinf.pl pod numerem 608 827 076.